اطلاعات ارسال سفارشات دهدارو

ارسال سفارشات «داروخانه آنلاین دهدارو» چنانچه جمع مبلغ سبد خرید کم تر از 400 هزار تومان باشد با هزینه 20 هزار تومان ارسال و در صورتی که مجموع سفارش بیشتر از مبلغ 400 هزار تومان باشد به صورت رایگان در سراسر کشور توزیع می شود، و ارسال سفارشات به صورت «پست پیشتاز» انجام می گردد.

پست پیشتاز

تمام سفارشات ثبت شده در داروخانه آنلاین دهدارو که توسط پست پیشتاز  ارسال می گردند، زمان تحویل محصولات ۲۴ الی 96 ساعت پس از تحویل به پست می باشد.

همه سفارشات داروخانه اینترنتی دهدارو، پس از طی مراحل پردازش، هر روز صبح تحویل شرکت ملی پست می شوند. طبعا سفارشاتی که تا قبل از ظهر روز گذشته ثبت و پردازششان کامل شده باشد در آن روز ارسال می شوند، و سفارشات مربوط به بعد از آن در روز کاری بعد ارسال می گردند.

در صورتی که سفارش برای خریدار ارسال شود و به هر دلیلی ایشان موفق به دریافت سفارش نشوند، برای ارسال دوباره آن سفارش، هزینه حمل به عهده خریدار می باشد. همچنین برای ارسال دوباره سفارش، مشتریان عزیز باید مبلغ سفارش را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایند تا مجموعه «دهدارو» نسبت به ارسال سفارش مبادرت نماید.

ارسال با پیک در شهر تهران

عزیزانی که تمایل به دریافت سفارش در روز سفارش را دارند، میتوانند پس از ثبت سفارشِ خود، با کارشناسان دهدارو تماس حاصل نمایند و هماهنگی های لازم جهت ارسال سفارش با پیک موتوری را با ایشان انجام دهند. لازم به توضیح است که هزینه ارسال با پیک بر عهده مشتری می باشد .