اطلاعات ارسال رایگان

ارسال تمام سفارشات «داروخانه آنلاین دهدارو» به صورت رایگان در سراسر کشور توزیع می شود. نحوه ارسال سفارشات به دو صورت پیک موتوری و پست پیشتاز انجام می شود.

 

پیک موتوری

ارسال با پیک موتوری تنها مختص به مناطق 22 گانه «شهر تهران» می باشد. حداکثر 48 ساعت کاری پس از ثبت و نهایی کردن سفارش، بسته تحویل کاربران می گردد؛ در شرایط خاص مانند برف و بوران، باران شدید و سیل؛ و مسائل از این قبیل که رفت و آمد برای موتورسواران را غیرممکن یا سخت کند این مدت زمان افزایش می یابد.

 

کارشناسان فروش و ارسال پیش از ارسال تمام سفارشات با خریداران عزیز هماهنگی های لازم را به عمل می آورند، تا بهترین زمان ممکن برای کاربران تعیین و مرسوله ارسال گردد.
مناطق جاده بهشت زهرا، باقرشهر، واوان، پالایشگاه، نیروگاه برق، قیامدشت، شهرک صنعتی عباس آباد، چهاردانگه، اسلامششهر، شهر ری و… در محدوده تحویل از طریق پیک نیستند. و به صورت پست پیشتاز ارسال می شوند.

 

پست پیشتاز

تمام سفارشات مربوط به حومه تهران و شهرها و استان های دیگر توسط پست پیشتاز ارسال می گردند، و زمان تحویل ۲۴ الی 96 ساعت پس از تحویل به پست می باشد.

 

همه سفارشات داروخانه اینترنتی دهدارو، پس از طی مراحل پردازش، هر روز ساعت 9 صبح تحویل واحد پست پیشتاز می شوند. طبعا سفارشاتی که تا بعدازظهر روز گذشته ثبت و پردازششان کامل شده باشد در آن روز ارسال می شوند، و سفارشات مربوط به بعد از آن در روز کاری بعد ارسال می شوند.

 

شما می توانید شماره ۲۴ رقمی مرسوله پست شده را در «سامانه رهگیری مرسولات پستی» وارد کرده و سفارش خود را رهگیری نمایید. این کد پس از ثبت در سامانه آنلاین پست، برای مشتریان عزیز پیامک می شود.

 

هزینه ارسال سفارشات، تنها بار اول مراجعه به صورت رایگان می باشد. در صورتی که سفارش برای خریدار ارسال شود و به هر دلیلی ایشان موفق به دریافت سفارش نشوند، برای ارسال دوباره آن سفارش، هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد. همچنین برای ارسال دوباره سفارش، مشتریان عزیز باید مبلغ سفارش را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایند تا مجموعه «دهدارو» نسبت به ارسال سفارش مبادرت نماید.

 

همچنین اگر سفارشات پست پیشتاز، به دلیل خطای خریدار برگشت بخورند، هزینه ارسال مجدد از کاربر دریافت می شود و سپس مجدد برای ایشان پست می گردد.

 

شایان ذکر است که مرسولات پستی در نوروز 1400، با توجه به تعطیلات و شرایط کاری شرکت پست ایران، از تاریخ هشتم فروردین ارسال می گردند.

لازم به ذکر است که سفارشات مربوط به شهر تهران، در این ایام، کما فی السابق ارسال خواهند شد و تعطیلات مذکور تأثیری در روند این سفارشات ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *